Půjčka na vyplacení exekucí, dluhů a nevýhodných či drahých půjček

Rychlé vyplacení exekucí

Vyplácení exekucí a nevýhodných drahých půjček. Řešíme exekuce a dražby na nemovitostech

Rychlá půjčka na vyplacení exekučního řízení je určena především těm klientům, kteří se dostali do finančních problémů. Pokud vám hrozí exekuce nebo pokud už exekuci máte a hledáte řešení jak z takové situace se dostat, je řešením vyplacení exekuce nebo již nařízené dražby.


Nebankovní půjčkou bez registru můžete konsolidovat všechny vaše dluhy a finanční problémy. Tento finanční produkt s nízkou splátkou až na 20 let vám může zachránit nemovitost před dražbou.

Nebankovní půjčka na vyplacení exekuce na nemovitosti dokáže klientům pomoci, jak nepropadnout hlouběji do finančních problémů, které končí prodejem nemovitosti v dražbě!

Konsolidujte své dluhy a exekuce do půjčky s nízkou splátkou až na 20 let

Výhody vyplacení exekucí

 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Nabízíme nízké splátky jako v bance až na 20 let
 • Bez prověřování bankovní a nebankovního registru dlužníků
 • Půjčkou lze vyplatit neomezený počet exekucí
 • Půjčku lze předčasně splatit
 • Expres vyřízení do 3 dnů

Proč vyplatit exekuci

 • Okamžité zastavení navyšování exekuce o úroky z prodlení a nákladů exekučního řízení
 • Zastavení tlaku na klienty od exekutorů a věřitelů
 • Vyplacením exekuce se zruší exekuční příkaz na mzdu nebo účet, klientovi už nejsou prováděny srážky ze mzdy a dochází k uvolnění bankovního účtu
 • Záchrana nemovitosti před dražbou exekutorem

Nemůžete v tak krátkém čase sehnat peníze?

Pokud chcete exekuci co nejrychleji zaplatit a předejít tak dalším zbytečným problémům a navyšování dluhu, můžeme vám pomoci. Vyplatíme za vás všechny finanční problémy nebankovní rychlou krátkodobou půjčkou nebo dlouhodobou půjčkou až na 20 let!

Nenechte zbytečně navyšovat exekuce, když řešení máte nadosah

Každý klient požaduje jiné řešení exekucí

 1. Většina klientů chce nemovitost zachránit, proto klientům nabízíme levnou dlouhodobou půjčku až na 20 let. S touto půjčkou se vyplatí všechny dluhy a exekuce, jde o konsolidaci všech dluhů. Klientům nabízíme nízkou splátku tak, aby se znovu nedostali do kolotoče zadlužení, která by opět mohla vést k exekuci.
 2. Někteří klienti chtějí vyplatit exekuce a nemovitost prodat klasickým způsobem za co nejvyšší tržní cenu. Chtějí předejít nevýhodné nedobrovolné dražbě exekutorem, kdy se dražené nemovitosti prodávají za zlomek jejich tržní hodnoty.
 3. Mezí další požadavky jak zachránit nemovitost patří vyplacení exekucí a dluhů a následné přeúvěrování hypotékou v bance např. na někoho z rodiny. Pokud na nemovitosti vázne nějaká exekuce, banka hypotéku neposkytne. Tento způsob konsolidace je pro dlužníka nejvýhodnější a hlavně nejlevnější.

Chcete snížit náklady exekuce až o 50 %? Na nic nečekejte, běží Vám 30 denní lhůta!

Jak exekutor postupuje při exekuci nemovitosti

Exekutor po nařízení exekuce zjistí z katastru nemovitostí, jestli dlužník je vlastník nebo spoluvlastník jakékoliv nemovitosti v ČR. Pokud dlužník vlastní nemovitost, okamžitě nemovitost zablokuje nařízením exekuce.

Pokud vám exekutor zablokoval nemovitost a ve výpisu na listu vlastnictví na katastru nemovitostí máte nařízenou exekuci, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, exekutorské zástavní právo, soudcovské zástavní právo nebo dokonce nařízenou dražbu je třeba tuto situaci řešit ihned!

Vymožení pohledávky prodejem nemovitosti v dražbě je velmi rychlé a účinné. Pokud exekutor nezajistí finanční prostředky na účtu dlužníka nebo exekuce nebude zaplacena ve velmi krátkém čase, nařídí exekutor dražbu na nemovitost.

Exekutoři v poslední době stále častěji přistupují k dražbě nemovitosti v rámci exekučního řízení. Ukazují to následující čísla dražeb nemovitostí v letech: 2009 – 6.300 dražeb nemovitostí, 2010 – 8.000 dražeb nemovitostí, 2011 – 11.500 dražeb nemovitostí, 2012 – 14.000 nařízených dražeb nemovitostí.